
Склянка низька Whisky tumbler 305 мл серія "Jules"
360 ₴
- В наличии
- Код: 102082
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Келих для віскі 102082 серії Jules від бренду Nachtmann використовується як: склянка для віскі, склянка для коктейлів та склянка для різноманітних напоїв у барах.
Особливості стаканів для віскі від бренду Nachtmann:
- матеріал: скло Crystalline
- об’єм: 305 мл
- розмір: D – 78 мм, h – 97 мм
- надзвичайно блискучі, мають високу ступіть світловідбиття
- скло не містить додаткових шкідливих домішок та сплавів, наприклад свинцю
- має особливий дзвінкий звук
- стакан для віскі стійкий до сколів та зовнішніх пошкоджень
- легкі у догляді, можна мити у посудомийні машині
- компанія Nachtmann гарантує понад 1500 циклів миття посуду без будь-яких візуальних змін
- відповідає європейським нормам та стандартам
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип стакана | Низкий |
| Материал | Стекло |
| Объем | 305 мл |
| Высота | 97 мм |
| Верхний диаметр | 78 мм |
| Нижний диаметр | 78 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Nachtmann |
| Страна производитель | Германия |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 305 |
| Матеріал | Скло Crystalline |
| Торгова марка | Nachtmann |
| Артикул | 102082 |
| Діаметр, мм | 78 |
| Призначення | Склянка низька |
| Висота, мм | 97 |
| Вага упаковки кг. | 0.305 |
| Серія | Jules |
| Країна бренду | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 12 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴
