Компанія LACOR (Іспанія) – один із світових лідерів виробництва кухонного посуду та інвентарю в Європі. Протягом 60-ти років LACOR продовжує удосконалювати дизайн продукції, покращувати виробництво, логістику та менеджмент.
Виготовлена з високоякісної хромонікелевої нержавіючої сталі марки 18/10, продукція компанії завоювала популярність серед кухарів усього світу. Посуд Lacor підйде як шеф-кухарю п'ятизіркового ресторану, так і любителю, завдяки досконалому дизайну, бездоганній якості, гарній упаковці, доступній ціні та екологічно чистих матеріалів.
Компанія LACOR виробляє не тільки якісний професійний посуд, але і різні кухонні аксесуари: черпаки, шумівки, сита і багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lacor |
| Тип | Терка-пирамида |
| Количество трущих/режущих поверхностей | 4 |
| Основное назначение | Для сыра, Многофункциональная, Для овощей |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Ручка | Есть |
| Наличие контейнера (поддона) | Не предусмотрен |
| Нескользящее основание | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Торгова марка | Lacor |
| Артикул | 60305 |
| Призначення | Терка |
| Висота, мм | 230 |
| Вага упаковки кг. | 0.18 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Розпродаж | FALSE |
| Материал ручки | нержавеющая сталь |
- Цена: 416,16 ₴

