Компанія Silikomart (Італія) - відомий світовий виробник кондитерського інвентарю. З часу свого існування компанія взяла курс на інноваційні технології та сучасні форми. Silikomart використовує чистий силікон, який є нешкідливим, хімічно інертним та відповідає всім жорстким стандартам харчової безпечності.
Силіконові форми Silikomart - це різноманіття виробів для різних напрямів. Форми для випікання підходять як професійним кухарям, так і любителям. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні витвори, а процес приготування буде легким і принесе максимум задоволення. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої і солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тартів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart зроблені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність і термічну міцність порівнянно з іншою силіконовою сировиною; як мінімум 3000 використань (випічки або заморожування); термічна стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Цельная |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Высота стенок | 42 мм |
| Общий объем формы | 636 мл |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет | Коричневый |
| Тип духовки | Электрическая |
| Страна производитель | Италия |
| Количество ячеек | 6 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура | 300 град. |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 6х106 |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | DELIZIA AL LIMONE |
| Ширина, мм | 59 |
| Призначення | Силіконові форми для випічки і десертів |
| Висота, мм | 42 |
| Вага упаковки кг. | 0.4 |
| Довжина, мм | 85 |
| Серія | HOUSEWARE |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 966 ₴


