
Чафіндіш круглий з гідравлічною кришкою 425x425x310 (з. р.), GN кругла h 65 - 1 шт
12 166,96 ₴
- В наличии
- Код: 190400
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Марміт на 6 л призначений для подачі та постійного підігріву страв на швецькій лінії у готельних ресторанах та під час кейтерингу.
Особливості чафіндішу (марміту) FoREST:
- матеріал: нержавіюча сталь
- не поглинає запахів та безпечний для контакту з продуктами харчування
- стійкий до корозії та витримує різні температурні режими
- облаштований антиковзкими, з’ємними ніжками
- при відкриванні гідравлічна кришка фіксується металевими доводчиками
- кришка марміту оснащена прозорим віконцем
Марміт можна укомлектувати керамічною ємністю та елементами для нагрівання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Страна производитель | Испания |
| Вид оборудования | Чафиндиш |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Для дома |
| Назначение | Для вторых блюд |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 1 |
| Форма | Круглая |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Откидная на 90 град. |
| Принцип работы ТЭНов | Сухой подогрев |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 6 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Высота | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 6000 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 190400 |
| Ширина, мм | 425 |
| Призначення | Чафіндіш |
| Висота, мм | 310 |
| Вага упаковки кг. | 8.3 |
| Довжина, мм | 425 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 12 166,96 ₴


