Силіконову форму FASHION ECLAIR 80 від бренду Silikomart використовують як форму для випічки, форму для заморозки, форму для еклерів, форму для створення семіфредо, а також як форму для мусових десертів.
У комплект входить: силіконова форма + форма для вирубки + 10 підставок
- Об’єм одного виробу: 80 мл
- Кількість лунок: 10
- Розміри десерту: 130x25х25 мм
- Температурний режим: – 60°C до + 230°C
Особливості силіконової форми Silikomart:
- форма з точністю повторює контури десерту
- силіконова форма антипригарна, термостійка, не поглинає запахів
- довготривалий термін експлуатації, витримує до 3000 використань
- безпечна та не токсична для використання, відповідає нормам CE, FDA, Arrête du 25/11/1992, BGVV
- підходить як форма для випікання, форма для заморозки, а також, як форма для мусових десертів
- легко видаляти залишки жиру, прокип’ятивши форму 10 хвилин
- можна мити в посудомийній машині або вручну в теплій воді
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Цельная |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота стенок | 25 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Нет |
| Цвет | Белый |
| Тип духовки | Электрическая |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 80 ml x 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | FASHION ECLAIR 80 |
| Ширина, мм | 25 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Висота, мм | 25 |
| Вага упаковки кг. | 0.377 |
| Довжина, мм | 125 |
| Серія | NEW |
| Країна бренду | Італія |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 1 022,18 ₴


