
Форма силіконова 48 x 37 h33 mm, 30 ml X 15 шт ( форма + катттер)
1 107,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: FRAGOLA 30
Компанія Silikomart (Італія) - відомий світовий виробник кондитерського інвентарю. З часу свого існування компанія взяла курс на інноваційні технології та сучасні форми. Silikomart використовує чистий силікон, який є нешкідливим, хімічно інертним та відповідає всім жорстким стандартам харчової безпечності.
Силіконові форми Silikomart - це різноманіття виробів для різних напрямів. Форми для випікання підходять як професійним кухарям, так і любителям. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні витвори, а процес приготування буде легким і принесе максимум задоволення. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої і солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тартів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart зроблені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність і термічну міцність порівнянно з іншою силіконовою сировиною; як мінімум 3000 використань (випічки або заморожування); термічна стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
Тільки силіконові форми Silikomart піддаються термічній обробці, яка триває в середньому 6-7 годин, що гарантує повне усунення будь-яких токсичних речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Порционная мини-форма |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Разборная |
| Длина | 48 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Высота стенок | 33 мм |
| Цвет | Белый |
| Тип духовки | Электрическая |
| Количество ячеек | 15 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 30 ml x 15 Tot 450 ml |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | FRAGOLA 30 |
| Ширина, мм | 37 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Висота, мм | 33 |
| Вага упаковки кг. | 0.295 |
| Довжина, мм | 48 |
| Серія | NEW |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 1 107,38 ₴






