
Склянка низька 280 мл серія "CLASSICO"
70,87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 93102
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Uniglass - торгова марка скляного посуду, що виготовляється на заводі «New glass» у Болгарії. Uniglass – якісний посуд із сучасним дизайном, який можна придбати для повсякденного використання. Широкий асортимент скляних виробів – це келихи, склянки, банки для зберігання, пляшки, рюмки, бокали та інше. Класичні та сучасні форми і дизайн за доступною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип стакана | Низкий |
| Материал | Стекло |
| Объем | 280 мл |
| Высота | 93 мм |
| Верхний диаметр | 79 мм |
| Нижний диаметр | 79 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 12 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | UniGlass |
| Страна производитель | Греция |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 280 |
| Торгова марка | Uniglass |
| Артикул | 93102 |
| Діаметр, мм | 79 |
| Висота, мм | 93 |
| Вага упаковки кг. | 0.335 |
| Серія | CLASSICO |
| Країна бренду | Греція |
| Кількість в упаковці | 12 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 70,87 ₴

