
301616 Каструля висока з кришкою 16х16 см, 3 л, серія "Resto Range"
1 458,26 ₴
- Готово к отправке
- Код: 301616
Кастрюлі з нержавіючаої сталі відрізняються міцністю і довговічністю. Саме тому посуд, виконаний з цього матеріалу, прослужить своїм власникам не один десяток років.
Дно кастрюлі багатошарове сталь-алюміній-сталь.Завдяки цьому тепло рівномірно розподіляється по всьому об’єму кастрюлі і їжа залишається довше гарячою( єкономимо на підігріві).
Нержавіюча сталь не входить у хімічні реакції з їжею, тому їжа захищена від потрапляння шкідливих речовин. У таких каструлях виходять страви виключно здорової кухні.
Кришки виготовлені також з нержавіючої сталі.Кріплення ручки зроблено з металевої трубки, за рахунок чого ручка не нагрівається і ви можете сміло піднімати кришку не боячись обпектись. Ручки кастрюлі теж трубчасті, не гріються, що дуже зручно.
Об’єм кастрюль від малого 3 л до 90 л. Підходять для всіх видів плит.
FoREST – это посуда и инвентарь для профессионалов гостинично-ресторанной индустрии, розничной кулинарии и пищевых производств.
Профессиональная посуда FoREST соответствует критериям выбора инвентаря и посуды для ресторана: качество материалов, которое обеспечивает устойчивость к интенсивной нагрузке и долгий срок службы, удобство в применении и хранении, эргономичность.
Бренд FoREST - это сбалансированный комплексный ассортимент, в который включены самые необходимые группы товаров по сервировке стола и оснащении кухни:
- гастроемкости;
- столовый фарфор;
- столовые приборы;
- кухонный инвентарь;
- барный инвентарь;
- чафиндиши и диспенсеры.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 16 см |
| Высота кастрюли без крышки | 16 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 16 см |
| Тип дна | Многослойное |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Мерная шкала | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Испания |
| Объем | 3 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 3 000 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 301616 |
| Діаметр, мм | 160 |
| Призначення | Каструля |
| Висота, мм | 160 |
| Вага упаковки кг. | 1.18 |
| Серія | Resto Range |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 1 458,26 ₴
