
Диспенсер для соусу 1/6, 2,6 л 176х162х190 мм (1 порція - 30 мл)
821,46 ₴
- В наличии
- Код: 01367
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дозатор для соусу GN 1/6 від бренду Araven рекомендовано використовувати для сиропів, заправок та інших рідин. Диспенсер для соусу виготовлений із зносостійкого поліпропілену, який не потребує частої заміни.
Матеріал безпечний для контакту з продуктами харчування. Підлягає переробці, завдяки екологічності матеріалу.
Чому слід обрати дозатор для соусу від Araven?
- дозатор для соусу знижує рівень відходів за рахунок відкачування дозованої кількості рідини одним натиском – 30 мл
- запірний клапан дозатора закриває насосний контур, покращуючи безпеку товару в контейнері та запобігає витіканню рідин
- зручний для постійного наповнення соусу в потрібній кількості
- має лите шкалування
- можна маркувати
- ударостійкий
- термостійкий (-40°C до +95°C)
- можна мити у посудомийній машині
- легкий в очищенні
Розмір контейнеру GN 1/6 арт. 01367: довжина – 176 мм, ширина – 162 мм, висота – 190 мм, об’єм - 2.6 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Диспенсер |
| Применение | Для жидких продуктов |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Объем | 2600 л |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Высота | 190 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | Araven |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 2600 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Торгова марка | Araven |
| Артикул | 01367 |
| Ширина, мм | 162 |
| Призначення | Диспенсер для соусу |
| Висота, мм | 190 |
| Вага упаковки кг. | 0.375 |
| Довжина, мм | 176 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 4 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 821,46 ₴
