З 1933 року компанія APS (Німеччина) запровадила виробництво високоякісних виробів повсякденного користування, до яких увійшли предмети кухонного інвентарю для ресторанів, барів і готелів. Головним завданням, як і кілька поколінь тому, є відповідність випущеної продукції тенденціям ринку.
Асортимент компанії різний, починаючи з бенкетних тарілок для подачі, ваз та етажерок, і закінчуючи чафіндішами та підсвічниками. Для оригінального оформлення банкетів та шведських столів APS виготовляє цікаві моделі для подачі страв.
Усі вироби кухонного інвентарю вироблені з нержавіючої сталі, високоякісних пластмас і твердих порід дерева. Головні переваги пластикового посуду такі: не поглинає запахів, посуд не б’ється, зручний у використанні.
АРS пропонують широкий вибір кухонного інвентарю для професійної сервіровки за доступними цінами, що виконані в найкращих традиціях німецької якості та сучасного дизайну.
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Сланец |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 265 мм |
| Длина | 325 мм |
| Высота | 2 мм |
| Производитель | APS |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Сланець |
| Торгова марка | APS |
| Артикул | 00991 |
| Ширина, мм | 265 |
| Призначення | Блюдо |
| Вага упаковки кг. | 1.25 |
| Довжина, мм | 325 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 645,04 ₴

