Рубанок для кухонной доски изготовлен из пищевой пластмассы и нержавеющей стали.
Бренд DURPLASTICS (Іспанія) був заснований в 1998 році. Компанія відносно нова, оснащена найсучаснішим обладнанням для виробництва продукції з поліетилену та поліпропілену високої щільності HDPE. Асортимент DURPLASTICS – це обробні дошки та плити для побутового та промислового призначення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Durplastics |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 25 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса, нержавіюча сталь |
| Торгова марка | Durplastics |
| Артикул | 5033NT |
| Ширина, мм | 65 |
| Призначення | Скребок |
| Висота, мм | 25 |
| Вага упаковки кг. | 0.4 |
| Довжина, мм | 180 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 3 869 ₴

