
Диспенсер для соусу 1/4, 4,3 л 265x162x190 мм (1 порція - 30 мл)
1 020 ₴
- В наличии
- Код: 01358
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дозатор для соусу GN 1/4 від бренду Araven рекомендовано використовувати для сиропів, заправок та інших рідин. Диспенсер для соусу виготовлений із зносостійкого поліпропілену, який не потребує частої заміни.
Матеріал безпечний для контакту з продуктами харчування. Підлягає переробці, завдяки екологічності матеріалу.
Чому слід обрати дозатор для соусу від Araven?
- дозатор для соусу знижує рівень відходів за рахунок відкачування дозованої кількості рідини одним натиском – 30 мл
- запірний клапан дозатора закриває насосний контур, покращуючи безпеку товару в контейнері та запобігає витіканню рідин
- зручний для постійного наповнення соусу в потрібній кількості
- має лите шкалування
- можна маркувати
- ударостійкий
- термостійкий (-40°C до +95°C)
- можна мити у посудомийній машині
- легкий в очищенні
Розмір контейнеру GN 1/4 арт. 01358: довжина – 265 мм, ширина – 162 мм, висота – 190 мм, об’єм - 4.3 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Соусница |
| Крышка | Есть |
| Материал | Пластик |
| Объем | 4.3 мл |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Высота | 190 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Araven |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 4300 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Торгова марка | Araven |
| Артикул | 01358 |
| Ширина, мм | 162 |
| Призначення | Диспенсер для соусу |
| Висота, мм | 190 |
| Вага упаковки кг. | 0.5 |
| Довжина, мм | 265 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Розпродаж | FALSE |
| Гастро розмір | GN 1/4 |
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴
