
Ємкість для зберігання без кришки 600х400х130 см
790,02 ₴
- В наличии
- Код: 580013
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер для тіста 580013 від бренду FoREST рекомендовано використовувати для зберігання та підготовки тіста в професійних кухнях, пекарнях або ресторанах. Завдяки високоякісному матеріалу та зручному дизайну, цей контейнер забезпечує оптимальні умови для бродіння та зберігання тіста, запобігаючи його пересиханню та забрудненню.
Особливості контейнера:
- матеріал: високоякісний харчовий поліетилен
- розмір: 60x40x13 cм
- об’єм: 26 л
Характеристики поліетиленових контейнерів для тіста від FoREST:
- виготовлені з високоякісного харчового поліетилену, безпечного для здоров’я
- термостійкі, витримують температуру від -40° - +80°
- безпечні – не вступають в реакцію з харчовими продуктами, не впитують запахів та не змінюють смак страв
- легкі у догляді, підходять для миття у посудомийній машині
- економія місця – контейнери можна штабелювати
- довговічні – посилена конструкція з сітчаним каркасом, стійкі до ударів та падінь
- екологічні, виготовлені відповідно до європейського зразка, тому не мають шкідливих домішок та сплавів
Для того, щоб тісто не обвітрювалось та для запобігання його забрудненню рекомендуємо придбати також кришку для контейнера 580002
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Емкость |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 130 мм |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | Forest |
| Страна производитель | Италия |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 580013 |
| Ширина, мм | 400 |
| Призначення | Контейнер для зберігання і транспортування |
| Висота, мм | 130 |
| Вага упаковки кг. | 1.5 |
| Довжина, мм | 600 |
| Країна бренду | Італія |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 790,02 ₴
