
Дошка обробна жовта 1/2, 325*265*12 мм, серія "Resto line"
434,83 ₴
- В наличии
- Код: 470212
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FoREST – посуд та інвентар для професіоналів готельно-ресторанної індустрії, роздрібної кулінарії та харчової промисловості.
Професійний посуд FoREST відповідає критеріям вибору інвентарю та посуду для ресторану: якість матеріалів що забезпечує стійкість до інтенсивній навантажень та довгий термін служби, легкість у застосуванні та зберіганні, ергономічність.
Бренд FoREST - це збалансований комплексний асортимент, що включає наступні групи товарів по сервіровці столу і оснащенні кухні:
- гастроємності;
- столовий фарфор;
- столові прилади;
- кухонний інвентар;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Полиэтилен |
| Длина | 325 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ручка | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 470212 |
| Ширина, мм | 265 |
| Призначення | Дошка обробна |
| Висота, мм | 12 |
| Довжина, мм | 325 |
| Серія | Resto line |
| Країна бренду | Іспанія |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 434,83 ₴

