FoREST – посуд та інвентар для професіоналів готельно-ресторанної індустрії, роздрібної кулінарії та харчової промисловості.
Професійний посуд FoREST відповідає критеріям вибору інвентарю та посуду для ресторану: якість матеріалів що забезпечує стійкість до інтенсивній навантажень та довгий термін служби, легкість у застосуванні та зберіганні, ергономічність.
Бренд FoREST - це збалансований комплексний асортимент, що включає наступні групи товарів по сервіровці столу і оснащенні кухні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Корзина |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 32.5 см |
| Высота | 5 см |
| Длина | 53 см |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Поліротанг |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 521907 |
| Ширина, мм | 235 |
| Призначення | Корзина |
| Висота, мм | 50 |
| Вага упаковки кг. | 0.6 |
| Довжина, мм | 530 |
| Країна бренду | Польща |
| Колір | Светло-коричневый |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 540,94 ₴


