Деко для духовки 902145 від бренду FoREST рекомендовано використовувати для випічки хлібобулочних виробів, кондитерських виробів, піци, а також для запікання овочів, м'яса чи риби.
Основні характеристики професійного дека для духовки від FoREST:
- матеріал: алюміній
- розмір: 600х400х20 мм
- кут нахилу 45°
- товщина металу: 1,5 мм
- сумісний з усіма видами продуктів та духових шаф
- термостійкий: витримує як низькі так і високі температури -40° до + 230°
- легке у догляді, деко можна легко вимити у теплій воді, або ж у посудомийній машині
- алюміній швидко нагрівається, рівномірно розподіляє тепло та пропікає
- деко швидко охолоджується, запобігаючи отриманні опіків
- деко не вступає в реакцію з продуктами харчування
- можна штабелювати
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Алюминий |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Тип дна | Гладкое |
| Ручки | Нет |
| Тип духовки | Электрическая |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Италия |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота бортика | 20 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Крышка | Нет |
| Максимально допустимая температура | 350 град. |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 902145 |
| Ширина, мм | 400 |
| Призначення | Деко |
| Висота, мм | 20 |
| Вага упаковки кг. | 1.1 |
| Довжина, мм | 600 |
| Серія | FORM line |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 30 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 634,24 ₴

