Склянка висока 98232 серії Highland від бренду Nachtmann рекомендовано використовувати для подачі води, лонгдрінків, безалкогольних напоїв, фруктових соків, смузі чи різноманітних коктейлів.
Основні особливості високої склянки від серії Highland:
- матеріал: скло Crystalline
- розмір: D – 77 мм h – 152 мм
- об’єм: 445 мл
Характеристики скляного посуду від бренду Nachtmann:
- екологічність: скло не містить шкідливих домішок і підходить для контакту з харчовими продуктами
- термостійкість: витримує перепади температур, не боїться гарячих чи холодних напоїв
- Edge plus - технологія бренду, що робить край виробу на 50% міцнішим
- унікальність: вироби видуваються вручну
- Sheer rim – надзвичайно тонка кромка склянки забезпечує оптимально комфортну дегустацію
- довговічність: стійкість кольору при митті у посудомийних машинах навіть до 2000 циклів миття
- економія місця - вироби можна штабелювати
- вироби підходять для використання у мікрохвильовій печі
- посуд підтримує температуру їжі
- міцність: склянка не тріскається від ударів і не ламається при падінні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип стакана | Высокий |
| Материал | Стекло |
| Объем | 445 мл |
| Высота | 152 мм |
| Верхний диаметр | 77 мм |
| Нижний диаметр | 77 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Nachtmann |
| Страна производитель | Германия |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 445 |
| Матеріал | Скло Crystalline |
| Торгова марка | Nachtmann |
| Артикул | 98232 |
| Діаметр, мм | 77 |
| Призначення | Склянка висока |
| Висота, мм | 152 |
| Вага упаковки кг. | 0.46 |
| Серія | Highland |
| Країна бренду | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 12 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

