
Ємність меламінова кремова GN 1/2, h-7,5 см
675,07 ₴
- В наличии
- Код: 42012.CW
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блюдо для викладки глибоке GN 1/2 42012.CW від турецького бренду Kulsanрекомендовано використовувати для подачі фруктів, для оформлення столу на шведських столах, фуршетах, для викладки на вітрині в ресторанах, кав’ярнях, магазинах.
Основні характеристики ємності глибокої:
- матеріал: thermoset
- колір: молочний
- розмір: 325х265 мм, h 75 мм
- термостійка: -20°C до +100°C
Особливості ємності для викладки від Kulsan
- вироби виготовляються зі спеціального меламінового термореактивного сплаву
- підходять для контакту з харчовими продуктами.
- легкі у догляді, можна мити у посудомийній машині
- довговічні, витримують щоденне навантаження, стійкі до зламів
- підходять для контакту з гарячою та холодною їжею
- не містять шкідливих для здоров’я людини домішок та сплавів, були протестовані та схвалені у міжнародних лабораторіях
- не поглинають запахів, не впливають на смак, вид, та запах продуктів
- легко перевозити, економлять місце, можна штабелювати
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 325 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Kulsan |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Меламин |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Thermoset |
| Торгова марка | Kulsan |
| Артикул | 42012.CW |
| Ширина, мм | 265 |
| Призначення | Гастроємності |
| Висота, мм | 75 |
| Вага упаковки кг. | 0.803 |
| Довжина, мм | 325 |
| Країна бренду | Туреччина |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
| Гастро розмір | GN 1/2 |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 675,07 ₴
