Історія компанії Arcos (Іспанія) бере початок з 1745 року в невеликому іспанському місті Альбасете, де в маленькому цеху вироблялися кишенькові ножі, ножиці та кинджали.
За обсягом виробництва ножів Arcos посідає друге місце у світі, має 60% ринку ножів Іспанії, 55% із загального обороту компанії йде на експорт до 60 країн світу. Серед ножів Arcos не тільки універсальні ножі "кухарської трійки", а й вузькоспеціалізовані: ножі для м'яса, ножі для обвалу, ножі для риби, устриць, сиру, хлібні, овочеві, кондитерські, карбувальні ножі і т.п. В асортименті є щипці, лопатки, топірці для м'яса, кухонні ножиці.
Компанія Arcos має сертифікат якості UNE-EN-ISO 9001:2000, наданий ENAC, Американський Стандарт NSF та Європейський сертифікат HACCP.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 200 мм |
| Производитель | Arcos |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
| Торгова марка | Arcos |
| Артикул | 610200 |
| Призначення | Точилка для ножів |
| Вага упаковки кг. | 0.108 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 3 576,48 ₴

