
TAPIS ROUL 01 Лист силіконовий 422x352 мм. h 8 мм
997,92 ₴
- В наличии
- Код: TAPIS ROUL 01
Компанія Silikomart (Італія) - відомий світовий виробник кондитерського інвентарю. З часу свого існування компанія взяла курс на інноваційні технології та сучасні форми. Silikomart використовує чистий силікон, який є нешкідливим, хімічно інертним та відповідає всім жорстким стандартам харчової безпечності.
Силіконові форми Silikomart - це різноманіття виробів для різних напрямів. Форми для випікання підходять як професійним кухарям, так і любителям. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні витвори, а процес приготування буде легким і принесе максимум задоволення. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої і солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тартів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart зроблені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність і термічну міцність порівнянно з іншою силіконовою сировиною; як мінімум 3000 використань (випічки або заморожування); термічна стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
Тільки силіконові форми Silikomart піддаються термічній обробці, яка триває в середньому 6-7 годин, що гарантує повне усунення будь-яких токсичних речовин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silikomart |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Силикон |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Тип дна | Гладкое |
| Ручки | Нет |
| Тип духовки | Электрическая |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Испания |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 422 мм |
| Ширина | 352 мм |
| Высота бортика | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | TAPIS ROUL 01 |
| Ширина, мм | 352 |
| Призначення | Килимок силіконовий |
| Висота, мм | 8 |
| Вага упаковки кг. | 0.399 |
| Довжина, мм | 422 |
| Серія | Silikon Mats |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 997,92 ₴





