
Набір форм для праліне CUORE 35x27 h17 мм (24х9,4 мл)
1 799,99 ₴
- Готово к отправке
- Код: CH020 - KIT CUORE 01
Бельгийская компания Chocolate World - селебрити шоколадного мира! Уже более 30 лет компания держит первенство в производстве уникальных высококачественных поликарбонатных форм, сотрудничая с лучшими шоколатье мира.
Chocolate World использует только 100% первичный поликарбонат, из которого создают настоящие произведения кондитерского искусства! Из материала изготавливают долговечные, безопасные для пищевой промышленности и легкие в работе 3D формочки для шоколада.
Главный офис и шоу-рум компании находится в Антверпене (Бельгия). Компания является трендсеттером шоколадного мира и уверенно диктует тенденции в мире поликарбонатных форм и кондитерского инвентаря.
Форма для шоколаду CH020 - KIT CUORE 01 від світового бренду Silikomart використовують як форми для батончиків, форми для порційних десертів, та форми для мусових десертів.
У комплекті дві форми: форма серця для шоколаду з тритану + силіконова форма серце (начинка). Інноваційний матеріал Tritan - це аналог полікарбонату у вигляді прозорого пластику.
Форма для шоколаду з тритану:
- Розмір десерту: 35х27х17 мм
- Кількість лунок: 24
- Об’єм одного десерту: 9,4 мл
Форма силіконова серце:
- Розмір десерту: 25,5х20х12,4 мм
- Кількість лунок: 24
- Об’єм одного десерту: 3,5 мл
Особливості Tritan форм для шоколаду від Silikomart:
- Tritan copolyester 100% найякісніший матеріал для приготування шоколадних десертів
- вироби із Tritan ЗD молд виходять блискучими
- форми для шоколаду ідеально відтворюють контури десертів
- не містять BPA I BPS та інших сполук шкідливих для здоров’я
- стійкі до ударів у разі падіння
- легкі у догляді, можна мити у посудомийній машині, форми не втратять блиск
- надзвичайно прозорі та легкі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Форма для сладостей |
| Состояние | Новое |
| Материал | Поликарбонат |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 17 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Производитель | Silikomart |
| Страна производитель | Италия |
| Форма | Фигурная |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 9,4 |
| Матеріал | Тритан, силикон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | CH020 - KIT CUORE 01 |
| Ширина, мм | 27 |
| Призначення | Форма для шоколаду |
| Висота, мм | 17 |
| Вага упаковки кг. | 0.35 |
| Довжина, мм | 35 |
| Серія | Chocado |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 1 799,99 ₴

