
Форма силіконова Ø 105 h17 mm + 2 кільця (Ø 120 h20 mm) - 1*2 форма в
1 517,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: KIT TARTE RING ROUND D120
Компанія Silikomart (Італія) - відомий світовий виробник кондитерського інвентарю. З часу свого існування компанія взяла курс на інноваційні технології та сучасні форми. Silikomart використовує чистий силікон, який є нешкідливим, хімічно інертним та відповідає всім жорстким стандартам харчової безпечності.
Силіконові форми Silikomart - це різноманіття виробів для різних напрямів. Форми для випікання підходять як професійним кухарям, так і любителям. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні витвори, а процес приготування буде легким і принесе максимум задоволення. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої і солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тартів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart зроблені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність і термічну міцність порівнянно з іншою силіконовою сировиною; як мінімум 3000 використань (випічки або заморожування); термічна стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
Тільки силіконові форми Silikomart піддаються термічній обробці, яка триває в середньому 6-7 годин, що гарантує повне усунення будь-яких токсичних речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Разборная |
| Диаметр | 120 мм |
| Высота стенок | 17 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Нет |
| Цвет | Белый |
| Тип духовки | Электрическая |
| Страна производитель | Испания |
| Количество ячеек | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 140 ml x 2 Tot 280 ml |
| Матеріал | Силікон, пластмаса |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | KIT TARTE RING ROUND D120 MM |
| Діаметр, мм | 120 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Висота, мм | 20 |
| Вага упаковки кг. | 0.385 |
| Серія | NEW |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 1 517,67 ₴





