
Форма силіконова 60 X 77 H 54 mm + підставка .120 ml X 5 шт ( 2 форми + підставка)
1 829,43 ₴
- Нет в наличии
- Код: FRAGOLA 120
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Силіконові форми Silikomart – це різноманітність виробів для різних напрямків. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні твори. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої та солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тортів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart виготовлені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність та термічну міцність у порівнянні з іншою силіконовою сировиною, як мінімум 3000 використань (випікання або заморожування), термічну стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Высота стенок | 54 мм |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 120 ml x 5 |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | FRAGOLA 120 |
| Ширина, мм | 77 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Висота, мм | 54 |
| Вага упаковки кг. | 0.6 |
| Довжина, мм | 60 |
| Серія | NEW |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 1 829,43 ₴





