
Ємкість для зберігання з кришкою 1/6 - 176х162х150 мм з поліпропілену 2,6 л
366 ₴
- В наличии
- Код: 03025
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер для зберігання GN 1/6 з кришкою від бренду Araven виготовлений із зносостійкого поліпропілену, який не потребує частої заміни. Матеріал безпечний для контакту з продуктами харчування. Ємність для зберігання підлягає переробці, завдяки екологічності матеріалу.
У комплект входять 7 кутових кліпс різних кольорів для маркування вмісту контейнера згідно рекомендацій НАССР.
Чому слід обрати контейнери Araven?
- герметичність – максимальний захист вмісту контейнеру від проливань та розсипань
- прозорий поліпропілен сприяє швидкій ідентифікацій вмісту продукту та його стану
- оснащені боковими ергономічними ручками
- зручна система маркування на боковій поверхні контейнеру
- лите шкалування
- штабелюються
- ударостійкі та термостійкі (від -40°C до +95°C)
- можна мити у посудомийній машині
Розмір контейнеру GN 1/6 арт. 03025: довжина – 176 мм, ширина – 162 мм, висота – 150 мм, об’єм – 2.6 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Емкость |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 2600 л |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Высота | 150 мм |
| Производитель | Araven |
| Страна производитель | Испания |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 2600 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Торгова марка | Araven |
| Артикул | 03025 |
| Ширина, мм | 162 |
| Призначення | Контейнер для зберігання і транспортування |
| Висота, мм | 150 |
| Вага упаковки кг. | 0.333 |
| Довжина, мм | 176 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Розпродаж | FALSE |
| Гастро розмір | GN 1/6 |
Информация для заказа
- Цена: 366 ₴

