
Форма силіконова 65x55х15 мм+кільця у формі серця (80x70х20 мм) - 1 ф
1 977,17 ₴
- В наличии
- Код: KIT TARTE RING AMORE
Компанія Silikomart (Італія) - відомий світовий виробник кондитерського інвентарю. З часу свого існування компанія взяла курс на інноваційні технології та сучасні форми. Silikomart використовує чистий силікон, який є нешкідливим, хімічно інертним та відповідає всім жорстким стандартам харчової безпечності.
Силіконові форми Silikomart - це різноманіття виробів для різних напрямів. Форми для випікання підходять як професійним кухарям, так і любителям. З їх допомогою можна створити привабливі, апетитні, оригінальні кулінарні витвори, а процес приготування буде легким і принесе максимум задоволення. Силіконові форми Silikomart можуть бути використані для солодкої і солоної випічки, євродесертів, мусових тортів, тартів, морозива, продуктів холодного приготування, шоколаду, тортів, піци, хліба.
Силіконові форми Silikomart зроблені з рідкого силікону LSR, який гарантує стабільність і термічну міцність порівнянно з іншою силіконовою сировиною; як мінімум 3000 використань (випічки або заморожування); термічна стійкість (широкий діапазон температур від - 60 ° C до + 230 ° C).
Тільки силіконові форми Silikomart піддаються термічній обробці, яка триває в середньому 6-7 годин, що гарантує повне усунення будь-яких токсичних речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Фигурная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Разборная |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Цвет | Белый |
| Тип духовки | Электрическая |
| Страна производитель | Испания |
| Количество ячеек | 8 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 30 ml х 8 |
| Матеріал | Силікон, пластмаса |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | KIT TARTE RING AMORE 80x70 MM |
| Ширина, мм | 70 |
| Призначення | Набір форм для випічки |
| Висота, мм | 20 |
| Вага упаковки кг. | 0.446 |
| Довжина, мм | 80 |
| Серія | TARTE 4.0 |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Розпродаж | FALSE |
- Цена: 1 977,17 ₴






