
Форма силіконова 60 x 55 h 76 mm + підставка
1 829,43 ₴
- В наличии
- Код: PERA & FICO 115
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Силіконову форму PERA & FICO 115 від бренду Silikomart використовують як форму для випічки, форму для заморозки, форму для семіфредо, форму для декорування, а також як форму для мусових десертів.
У комплекті силіконова форма для десертів + пластмасова опора
- Кількість лунок: 5
- Розмір десерту: 60х50х76 мм
- Об'єм десерту: 115 мл
- Температурний режим: – 60°C до + 230°C
Особливості силіконової форми Silikomart:
- форма з точністю повторює контури десерту
- силіконова форма антипригарна, термостійка, не поглинає запахів
- довготривалий термін експлуатації, витримує до 3000 використань
- безпечна та не токсична для використання, відповідає нормам CE, FDA, Arrête du 25/11/1992, BGVV
- підходить як форма для випікання, форма для заморозки, а також, як форма для мусових десертів
- легко видаляти залишки жиру, прокип’ятивши форму 10 хвилин
- можна мити в посудомийній машині або вручну в теплій воді
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Фигурная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Silikomart |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Разборная |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота стенок | 76 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Италия |
| Количество ячеек | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 5 x 115 ml |
| Матеріал | Силікон |
| Торгова марка | Silikomart |
| Артикул | PERA & FICO 115 |
| Ширина, мм | 55 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Висота, мм | 76 |
| Вага упаковки кг. | 0.602 |
| Довжина, мм | 60 |
| Серія | NEW |
| Країна бренду | Італія |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 1 829,43 ₴


