
Кошик овальний 250х190х80 мм світло-коричневий
172,76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 521707
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FoREST
- Опис
- Каталоги бренду
FoREST – посуд та інвентар для професіоналів готельно-ресторанної індустрії, роздрібної кулінарії та харчової промисловості.
Професійний посуд FoREST відповідає критеріям вибору інвентарю та посуду для ресторану: якість матеріалів що забезпечує стійкість до інтенсивній навантажень та довгий термін служби, легкість у застосуванні та зберіганні, ергономічність.
Бренд FoREST - це збалансований комплексний асортимент, що включає наступні групи товарів по сервіровці столу і оснащенні кухні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 19 см |
| Высота | 8 см |
| Длина | 25 см |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Корзина |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Поліротанг |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 521707 |
| Ширина, мм | 190 |
| Призначення | Корзина |
| Висота, мм | 80 |
| Вага упаковки кг. | 0.11 |
| Довжина, мм | 250 |
| Країна бренду | Польща |
| Колір | Светло-коричневый |
| Кількість в упаковці | 60 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 172,76 ₴
