
Блюдо меламінове чорне 58x16 см, h-2 см
917,07 ₴
- В наличии
- Код: 105816.BL
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
KULSAN A.S. – сімейна компанія, що була заснована в Стамбулі в 1974 році. Основним напрямком компанії є виробництво сервірувального посуду для готельно-ресторанної індустрії, а саме посуду та інвентарю для гастрономічної викладки, презентації, кейтерингу і т.п. Матеріал термосет, з якого вироблена продукція, безпечний, не б’ється, має оригінальні форми та має бізліч призначень.
Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Меламин |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 2 мм |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Производитель | Kulsan |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Thermoset |
| Торгова марка | Kulsan |
| Артикул | 105816.BL |
| Ширина, мм | 160 |
| Призначення | Блюдо |
| Висота, мм | 20 |
| Вага упаковки кг. | 0.81 |
| Довжина, мм | 580 |
| Країна бренду | Туреччина |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 917,07 ₴
