
Склянка низька Whisky tumbler Square 345 мл серія "Highland"
228 ₴
- В наличии
- Код: 96091
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Келих для віскі 96091 серії Highland від бренду Nachtmann використовується як: склянка для віскі, склянка для коктейлів та склянка для різноманітних напоїв у барах.
Особливості стаканів для віскі від бренду Nachtmann:
- матеріал: скло Crystalline
- об’єм: 345 мл
- розмір: D – 82 мм, h – 102 мм
- надзвичайно блискучі, мають високу ступіть світловідбиття
- скло не містить додаткових шкідливих домішок та сплавів, наприклад свинцю
- має особливий дзвінкий звук
- стакан для віскі стійкий до сколів та зовнішніх пошкоджень
- легкі у догляді, можна мити у посудомийні машині
- компанія Nachtmann гарантує понад 1500 циклів миття посуду без будь-яких візуальних змін
- відповідає європейським нормам та стандартам
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип стакана | Низкий |
| Материал | Хрустальное стекло |
| Объем | 345 мл |
| Высота | 102 мм |
| Верхний диаметр | 82 мм |
| Нижний диаметр | 82 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Nachtmann |
| Страна производитель | Германия |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 345 |
| Матеріал | Скло Crystalline |
| Торгова марка | Nachtmann |
| Артикул | 96091 |
| Діаметр, мм | 82 |
| Призначення | Склянка низька |
| Висота, мм | 102 |
| Вага упаковки кг. | 0.38 |
| Серія | Highland |
| Країна бренду | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 12 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 228 ₴
