
Диспенсер для соусу 1/9, 1,5 л 176х108х190 мм (1 порція - 30 мл)
740 ₴
- В наличии
- Код: 01362
+380 (67) 753-69-79
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дозатор для соусу GN 1/9 від бренду Araven рекомендовано використовувати для сиропів, заправок та інших рідин. Диспенсер для соусу виготовлений із зносостійкого поліпропілену, який не потребує частої заміни.
Матеріал безпечний для контакту з продуктами харчування. Підлягає переробці, завдяки екологічності матеріалу.
Чому слід обрати дозатор для соусу від Araven?
- дозатор для соусу знижує рівень відходів за рахунок відкачування дозованої кількості рідини одним натиском – 30 мл
- запірний клапан дозатора закриває насосний контур, покращуючи безпеку товару в контейнері та запобігає витіканню рідин
- зручний для постійного наповнення соусу в потрібній кількості
- має лите шкалування
- можна маркувати
- ударостійкий
- термостійкий (-40°C до +95°C)
- можна мити у посудомийній машині
- легкий в очищенні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Диспенсер |
| Применение | Для жидких продуктов |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 1500 л |
| Длина | 1760 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Производитель | Araven |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм, мл | 1500 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Торгова марка | Araven |
| Артикул | 01362 |
| Ширина, мм | 108 |
| Призначення | Диспенсер для соусу |
| Висота, мм | 190 |
| Вага упаковки кг. | 0.275 |
| Довжина, мм | 176 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 740 ₴
