FoREST – посуд та інвентар для професіоналів готельно-ресторанної індустрії, роздрібної кулінарії та харчової промисловості.
Професійний посуд FoREST відповідає критеріям вибору інвентарю та посуду для ресторану: якість матеріалів що забезпечує стійкість до інтенсивній навантажень та довгий термін служби, легкість у застосуванні та зберіганні, ергономічність.
Бренд FoREST - це збалансований комплексний асортимент, що включає наступні групи товарів по сервіровці столу і оснащенні кухні:
- гастроємності;
- столовий фарфор;
- столові прилади;
- кухонний інвентар;
- барний інвентар;
- чафіндіши і диспенсери.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Корзина |
| Материал | ПВХ |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 8 см |
| Длина | 41 см |
| Цвет | Натуральный |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Поліротанг |
| Торгова марка | FoREST |
| Артикул | 531181 |
| Ширина, мм | 285 |
| Призначення | Корзина |
| Висота, мм | 80 |
| Вага упаковки кг. | 0.17 |
| Довжина, мм | 405 |
| Країна бренду | Польща |
| Колір | Светло-коричневый |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Розпродаж | FALSE |
Информация для заказа
- Цена: 207,81 ₴

